Catering podstawą udanego przyjęcia

Jeżeli planujemy na przykład imprezę, albo duże spotkanie biznesowe, powinniśmy zadbać o dobry catering. Złe jedzenie potrafi popsuć wrażenie całego przyjęcia.

Jeżeli planujemy na przykład imprezę, albo  duże spotkanie biznesowe, powinniśmy zadbać o dobry catering. Złe jedzenie potrafi popsuć wrażenie całego przyjęcia.

Jeżeli planujemy na przykład imprezę, albo  duże spotkanie biznesowe, powinniśmy zadbać o dobry catering. Złe jedzenie potrafi popsuć wrażenie całego przyjęcia.

Jak dopasować usługi cateringowe do okazji
Usług cateringowych jest naprawdę mnóstwo. W zależności od rodzaju planowanego wydarzenia, będziemy wybierać zupełnie inny rodzaj cateringu, to znaczy inny sposób podawania jedzenie, różne pozycje w menu i przede wszystkim zróżnicowaną obsługę. Jeżeli planujemy na przykład wesele czy jubileusz wiadomo,  że nie może skończyć się drobnych przekąskach. Będziemy podawać kilka dań, wśród obsługi znajdą się na pewno kelnerzy i barman. W przypadku spotkań typu „standing party”, w bufecie muszą znaleźć się takie dania, których spożycie nie wymaga używania noża. Taki bufet lub też szwedzki stół pozwalają nam też praktycznie zrezygnować z obsługi – wystarczy ktoś, kto przygotuje stanowisko. Niezależnie od tego, jaki rodzaj przyjęcia planujemy, warto zadbać o jakość świadczonych usług. Nawet jeśli podajemy małe przekąski, postarajmy się, aby dla gości były smaczne i oryginalne. A przede wszystkim, wybierzmy firmę, która podczas przyjęcia zadba o jego uczestników, zapewniając sprawną i uprzejmą obsługę.

Szukając fachowca
Załatwiając usługi cateringowe, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim, szukajmy kogoś sprawdzonego. Często polecają nam kogoś znajomi, albo współpracujące z nami firmy. Można także skorzystać z portalu starofservice.pl. Po wypełnieniu szczegółowego formularza, otrzymamy informację o firmach świadczących interesujące nas usługi. Zaletą strony jest to, że wyszukuje oferty, które naprawdę są dopasowane do naszych potrzeb. Dzięki temu, nawet jeśli wcześniej nie zetknęliśmy się z daną firmą caterignową, możemy zaufać propozycji, którą otrzymamy. Wybranie odpowiedniego cateringowca to naprawdę istotna kwestia podczas organizacji różnych eventów. Po pierwsze, będzie on gwarancją jakości serwowanych dań. Po drugie, odpowiednia obsługa zapewni także komfort naszym gościom. A to przełoży się bezpośrednio na przykład na ich przychylność podczas rozmów na spotkaniu biznesowym. Niestety, zły catering może zaważyć na negatywnej ocenie całego przyjęcia, warto więc naprawdę postarać się w tej kwestii.