Personalizowane deski do krojenia – świetny pomysł na prezent!

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent, a może lubisz oryginalne dodatki kuchenne? W takim przypadku pomyśl o personalizowanych deskach do krojenia.

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent, a może lubisz oryginalne dodatki kuchenne? W takim przypadku pomyśl o personalizowanych deskach do krojenia.
fot. mygiftdna.pl

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent, a może lubisz oryginalne dodatki kuchenne? W takim przypadku pomyśl o personalizowanych deskach do krojenia – nie tylko wyglądają bardzo efektownie i mogą być ozdobą w twojej kuchni, ale również będą towarzyszyły ci przy gotowaniu i sprawią, że będzie dla ciebie jeszcze przyjemniejsze!

Deska do krojenia – podstawowe wyposażenie w kuchni, które można kupić w wielu różnych wariantach. Drewniane, szklane, z tworzywa, kamienne – jest dzisiaj w czym przebierać. Można kupić je w wielu świetnych kolorach i wzorach i tym samym dopasować je również do aranżacji swojej kuchni, by wyglądała ona jeszcze bardziej oryginalnie. To jednak nie wszystko, ponieważ deski do krojenia mogą być także poddane procesowi personalizacji – w ten sposób każda jest inna i wyjątkowa!

Jak można spersonalizować deskę?
Na personalizowanych deskach przede wszystkim umieszcza się różnego rodzaju nadruki okolicznościowe. Może być to imię właściciela tego rodzaju kuchennego akcesorium, na przykład „Magda – Najlepsza Kucharka”, deska może być także prezentem dla mamy lub taty, może być upominkiem na ślub i zawierać imiona Państwa Młodych oraz datę wydarzenia. To tylko kilka propozycji, ponieważ tak naprawdę wiele firm jest w stanie wykonać dowolny napis na desce do krojenia, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy tylko wskazać na schemat i przekazać dane, które mają znaleźć się na desce, albo wysłać własny projekt, który będzie mógł być przeniesiony następnie na deskę drewnianą czy też szklaną, ponieważ to one najczęściej są personalizowane.

Gdzie kupić personalizowaną deskę do krojenia?
Najwięcej interesujących modeli znajdziesz w internecie – możesz kupić tutaj drewniane deski do krojenia z dekoracyjnymi laserowymi grawerunkami, deski do krojenia wykonane z hartowanego szkła, które wykończone są pięknymi nadrukami, także deski o specjalnym przeznaczeniu, na przykład do serwowania serów wraz z pełnym zestawem noży.

Ceny desek personalizowanych zależne są od ich rodzaju oraz wymiarów – zazwyczaj trzeba liczyć się z ceną od 70 złotych do 150 złotych.